
Ілюстративне фото: Максим Сосюра
В лікарні помер один з постраждалих. В Святошинському, Подільському та Солом’янському районах розгорнуті штаби для допомоги містянам.
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в столиці кількість загиблих під час атаки росіян 2 червня збільшилась до п’яти — в лікарні помер один з постраждалих. Згодом він уточнив, що загинули шестеро киян, ще 66 мешканців столиці постраждали.
В Київській міській прокуратурі зазначають, що у лікарні помер 53 річний чоловік. Також серед загиблих жінка 77 років, чоловіки 46 та 49 років, 28-річна жінка. Серед постраждалих — діти 3, 11 та17 років.
В трьох районах Києва для містян розгорнули штаби допомоги, інформують в КМДА.
Святошинський район: штаб допомоги діє в ліцеї № 40 за адресою вул. Львівська, 6/3.
- Телефони для консультацій:
- 0 444 059 260 — матеріальна допомога;
- 0 995 075 090, 0 935 075 090 — юридична допомога від БФ «Право на захист» (пн–пт, 9:00–17:00).
Подільський район: розгорнули координаційні пункти за адресами:
- ️просп. Василя Порика, 14-В;
- ️просп. Європейського Союзу, 64-Г.
Цілодобово працюють оперативні чергові Подільської РДА. Звернутися можна за телефонами:
- 0 444 252 525;
- 0 669 181 801.
Солом’янський район: соціальні працівники проводять поквартирний обхід пошкоджених будинків, спілкуються з мешканцями та надають роз’яснення щодо отримання матеріальної допомоги.
В районі працюють соціальні менеджери:
- 0 934 718 934;
- 0 975 320 979;
- 0 979 171 830;
- 0 938 336 894;
- 0 939 869 624.
В міській держадміністрації нагадали, що власники пошкодженого від ворожої атаки житла мають право на допомогу від міста. Подати заяву можна онлайн на Порталі послуг.
Читайте також:
- Віталій Кличко показав наслідки атаки росіян на Київ. ВІДЕО
- Лікарня та податкова: по яких «центрах прийняття рішень» в Києві цілили росіяни. ФОТО. ВІДЕО
Ірина ГОЛОТЮК