В Києві збільшилась кількість жертв російської атаки

Ілюстративне фото: Максим Сосюра

В лікарні помер один з постраждалих. В Святошинському, Подільському та Солом’янському районах розгорнуті штаби для допомоги містянам.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в столиці кількість загиблих під час атаки росіян 2 червня збільшилась до п’яти — в лікарні помер один з постраждалих. Згодом він уточнив, що загинули шестеро киян, ще 66 мешканців столиці постраждали.

В Київській міській прокуратурі зазначають, що у лікарні помер 53 річний чоловік. Також серед загиблих жінка 77 років, чоловіки 46 та 49 років, 28-річна жінка. Серед постраждалих — діти 3, 11 та17 років.

В трьох районах Києва для містян розгорнули штаби допомоги, інформують в КМДА.

Святошинський район: штаб допомоги діє в ліцеї № 40 за адресою вул. Львівська, 6/3.

  • Телефони для консультацій:
  • 0 444 059 260 — матеріальна допомога;
  • 0 995 075 090, 0 935 075 090 — юридична допомога від БФ «Право на захист» (пн–пт, 9:00–17:00).

Подільський район: розгорнули координаційні пункти за адресами:

  • ️просп. Василя Порика, 14-В;
  • ️просп. Європейського Союзу, 64-Г.

Цілодобово працюють оперативні чергові Подільської РДА. Звернутися можна за телефонами:

  • 0 444 252 525;
  • 0 669 181 801.

Солом’янський район: соціальні працівники проводять поквартирний обхід пошкоджених будинків, спілкуються з мешканцями та надають роз’яснення щодо отримання матеріальної допомоги.

В районі працюють соціальні менеджери:

  • 0 934 718 934;
  • 0 975 320 979;
  • 0 979 171 830;
  • 0 938 336 894;
  • 0 939 869 624.

В міській держадміністрації нагадали, що власники пошкодженого від ворожої атаки житла мають право на допомогу від міста. Подати заяву можна онлайн на Порталі послуг.

Читайте також:

  • Віталій Кличко показав наслідки атаки росіян на Київ. ВІДЕО
  • Лікарня та податкова: по яких «центрах прийняття рішень» в Києві цілили росіяни. ФОТО. ВІДЕО

Ірина ГОЛОТЮК

Джерело