
Будівля Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Енергоатом/Telegram
У ніч проти 7 червня о 2:10 російський безпілотник атакував майданчик Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні відчуження. Внаслідок влучання дрону було частково зруйновано будівлю приймання контейнерів. Там відпрацьоване ядерне паливо не зберігалося.
Про це повідомили у компанії "Енергоатом".
Осередок займання площею 40 квадратних метрів оперативно локалізували і повністю загасили. Поранених серед персоналу немає. Радіаційний фон на майданчику ЦСВЯП залишається в межах норми, зазначили у компанії.
"Черговий удар по об’єкту ядерної інфраструктури вкотре продемонстрував усьому світу справжнє обличчя кремлівського режиму, який свідомо створює загрози ядерній та радіаційній безпеці. Росія продовжує діяти як держава-терорист і ядерний терорист, нехтуючи міжнародним правом та безпекою мільйонів людей", — йдеться у повідомленні.