Олександрія на сезон у Першій лізі поповнила склад потужними гравцями

Олександрія на сезон у Першій лізі поповнила склад потужними гравцями

Фото: ФК Олександрія Андрій Сторчоус та Олександр Козак

Одним із них є один із кращих бомбардирів УПЛ попереднього сезону, а компанію хавбеку склав його одноклубник, який грає на полі як вінгер.

    Олександрія оголосила, що до її складу приєдналися два футболісти, які раніше виступали за Кудрівку.   Пресслужба клубу називає імена гравців, які підписали контракт із командою, яка на майбутній сезон опустилася до Першої ліги, залишившись без можливості виступати в українській Прем’єр-лізі.   Цими гравцями є атакувальний хавбек Андрій Сторчоус і вінгер Олександр Козак. Угоду з Олександрією футболісти підписали до 31 травня 2028 року.   Нічого докладно про трансфер гравців невідомо. Хіба що Transfermarkt ділиться своїми даними, повідомляючи, що обидва гравці мали статус вільних агентів і такими й прийшли до “містян”.   Слід своєю чергою відзначити, що 31-річний Сторчоус за 30 матчів у попередньому сезоні в усіх турнірах у футболці Кудрівки забив 12 голів і зробив один асист. Забивши усі свої м’ячі винятково в рамках українського чемпіонату, хавбек став одним із кращих бомбардирів УПЛ.   У 31-річного Козака за 31 матч у складі Кудрівки за підсумками проведеного сезону вийшло забити чотири голи і зробити три гольові передачі.   Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону сформовано повний склад учасників УПЛ-2026/27, у якому не знайшлося місця Олександрії, яка вилетіла в Першу лігу після поразки Лівому Берегу в перехідних матчах. Кудрівці, звідки прийшли нові гравці грати в Олександрію, удалося залишитися у вищому дивізіоні завдяки перемозі над Агробізнесом у плейофі, який давав змогу поборотися за виживання.     в Telegram і . Підписуйтеся на наші канали  і 

Джерело

Коментарі

Поки що немає коментарів. Чому б вам не розпочати обговорення?

Залишити відповідь